Saray Otel Termal YALOVA
http://www.termalsaray.com

Saray Otel Kaplıca Keyfi

Her mevsim tatil. Havuz spa hamam masaj

› Hamam , havuz ve SPA ›

Termal Havuz

Havuzumuz otelimizin giriş katında yer almaktadır. Sauna, hamam ve diğer üniteler arası geçişler kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Hava durumuna göre havuz sıcaklığı sistem tarafından dengelenmekte ve bu işlem suyun iyonik yapısı bozulmadan sağlanmaktadır.
Su sıcaklığı; ortalama olarak yaz aylarında 22 ·C , kış aylarında ise 36 ·C olarak ayarlanmaktadır.

Termal Havuz

Türk Hamamı - Sauna

Türk Hamamı keyfi yaşayabilmeniz için geleneksel dokuda tasarlanmış hamamımızda; göbek taşı ve kurnalar dahil olmak üzere yüksek kalite ürünler kullanılmıştır.

Türk Hamamı

Masaj - Manuel Terapi

Aromaterapi Masajı
Özel aroma yağlarının karışımı ile uygulanan son derece rahatlatıcı tüm vücudunuzu gevşeten kendinizi zinde hissetmenizi sağlayacak bir masaj terapisidir.

Sıcak Taş Terapisi
Tüm vücut masajınız Isıtılmış ılık volkanik taşlar ve aromatik yağlar ile yapılır. kaslarınızı gevşeten enerji akımını sağlayan son derece rahatlatıcı bir masaj terapisidir.

Medikal Masaj
Gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir, rahatlama ve dinginlik sağlar.

Klasik Masaj (Bölgesel )
Beden ve ruhunuzda derinlemesine rahatlama hissi uyandıran, aroma yağları ile belirli bir bölgeye uygulanan masaj terapisidir.

Anti-Selülit Masajı
Lenf sistemini ve kan dolaşımını harekete geçiren bu çok özel bakım, selülit oluşumuna yatkın ve portakal kabuğu görünümündeki bölgelere ağırlık verilerek özel ürünler ile uygulanır.

Hamam Kaplıca

Termal Suyun Faydaları

Nörolojik hastalıklar, omurga hastalıkları, travmatik lezyonlar, inme rehabilitasyonu daha çok romatizmal hastalıklar, genel kas ve yorgunluk ağrıları üzerinde etkili olduğu bilinen kaplıca tedavisinin bir diğer önemli etkisi de hastanın yaşam kalitesini yükseltmesi ve yaşantısını aktif sürdürebilmesi için rehabilitasyon sağlamasıdır.

Arınma ve temizlenmeyle birlikte bünyenin güçlenmesi, dolayısıyla kişilerin hastalıklarının kötüleştirici etkilerini üzerlerinden atmaları nedeniyle kaplıca son dönemde ‘detox’ olarak da tanımlanmaktadır. Ayrıca kaplıca tedavisi almak için belirli bir yaş sınırının olmamasına dikkat çeken uzmanlar ileri yaştakiler ve çocukların da kaplıcalardan rahatlıkla kür uygulaması alabileceğini belirtmektedirler.

Çocuklarda saman nezlesi, astım gibi üst solunum yolu rahatsızlıklarında kaplıca kürlerinden yararlanılmakta iken yaşlılarda yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan birçok kronik rahatsızlıkta, örneğin hipertansiyon, kroner kalp hastalığı, diyabet (şeker hastalığı), kronik akciğer hastalığı gibi durumlarda kaplıca kürlerinin olumlu etkileri kanıtlanmıştır. Hastalıkların çeşidine göre uygun kaplıca suyunun seçimi, yararlanma teknikleri ve süreleri bir uzman tavsiyesiyle yapılmalıdır.

Kaplıca kür uygulaması bir uyarı ve uyum tedavisi olduğundan belirli bir zaman aralığında gerçekleştirilir ki bu süre genelde en az 10 gün, en uygunu 15 gündür. Yine kaplıcalardaki ideal su sıcaklığı 36-38 derecedir.
hamam masaj havuz kese Fiyatlar ve ücretlendirme. Ne Kadar? masaj spa kese ve hamam. Ucuz, yakınlarda kaplıca. green termal azim otel park otel gökçedere limak pansiyon ucuz temiz haftasonu hafta sonu tatil havuzlu apart villa oda kira kirala kiralık kiralamak istiyorum nereden nerede neden nasıl kaça fiyatlar fiyatları ücretleri powered by Bilişim Park