Saray Otel Termal YALOVA
http://www.termalsaray.com

SARAY OTEL doğa turları

çevre gezileri, kaplıca turları , doğa ve tarih .

› Aktiviteler ›

TERMAL Kaplıcaları

Dilimize “TERMAL”kelimesini kaplıca ve ılıca tanımı olarak kazandıran tesis otelimize 700 mt mesafede bulunmakta, 4000 seneden fazla faaliyet göstermekte ve insanlara şifa dağıtmaktadır.

Bir gününüzü dolu - dolu geçirebileceğiniz, tabiat, tarih ve sağlığı bir arada barındıran Termal Kaplıcaları, çevre illere ve aktivite merkezlerine yakınlığı sebebiyle de büyük ilgi görmektedir.

Her yıl 3 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlayan TERMAL; tarihi, bozulmamış doğası ve dünyaca ünlü suları ile ALTIN MADALYA sahibi milli bir değerimizdir. [ http://www.yalovatermal.com/Tarihce ].

Yürüyüş parkurları, ücretsiz hizmet veren mide suyu, ayak suyu, göz suyu ve birçok üniteyi barındıran TERMAL her an ziyaret edilebilir bir yerdir.

Su Düşen Şelalesi , Gökçedere Barajı , Üvezpınar

Otelimizden çıkılarak asgari 10 km azami 20 km süren yürüyüş parkuru: Gökçedere Barajı [700m] , Üvezpınar Köyü [2km] ve Sudüşen Şelalesi [5km] den oluşmaktadır.

Çınarcık , Teşvikiye , Armutlu

Düzenlediğimiz turlarla ya da toplu taşıma imkanlarıyla çevremizde bulunan turistik yerleşim merkezlerini gün içerisinde keşfedebilir, deniz ve piknik programlarına dahil olabilirsiniz.

Erikli Çifte Şelale, Delmece ve Karlık Yaylası

Dünyaca ünlü şelaleleri, ormanları ve dipsiz göl, kent ormanı gibi bir çok mesire alanını kapsayan doğa turları size bambaşka bir tatil deneyimi yaşatacaktır.

ATV Turları

ATV safari turlarlarına katılıp, doğanın eşsiz manzarası ve orman havasının ferahlığının tadını çıkartabilirsiniz.
Termal Thermal Termal Yalova Yalova Termal Termal Kaplıca Termal Kaplıcaları Termal Kaplıcaları Termal Kaplıcaları Atatürk Köşkü Atatürk Köşkü Gökçe Baraj Su Düşen Şelalesi Dipsiz Göl Kent Orman Erikli Şelalesi Erikli Şelalesi Erikli Şelalesi Çevremizdekiler
gezi doğa turları fiyatlar ve ücretlendirme. Ne Kadar? masaj spa kese ve hamam. Ucuz, yakınlarda kaplıca. green termal azim otel park otel gökçedere limak pansiyon ucuz temiz haftasonu hafta sonu tatil havuzlu apart villa oda kira kirala kiralık kiralamak istiyorum nereden nerede neden nasıl kaça fiyatlar fiyatları ücretleri powered by Bilişim Park